LEGEND - Polyfunkčný areál na predaj v NMnV - Trenčianska ul, 3.759m2, kancelárie, samostatný prístup

Detail nehnuteľnosti ID 2622
Druh / TypKomerčné / Predaj
Mesto / ObecNové Mesto nad Váhom
UlicaTrenčianska
Celková úžitková plocha3759 m2
Celková cena800 000,- EUR
(24.100.800,- SK)

Popis nehnuteľnosti

*** Nadštandardná ponuka v centre priemyselnej zóny NmnV – Vysporiadaný prístup – Zrekonštruovaná budova ***

Predám areál v Novom Meste nad Váhom – priamo v centre priemyselnej zóny, vzdialený cca. 2 km od diaľničného privádzača, 1,3 km od centra Nového Mesta nad Váhom, z Bratislavy cca 100 km, 16 km od hraníc s Českou republikou, umiestnený pri mestskej komunikácii. Vhodný ako investičná príležitosť – s možnosťou prenájmu častí objektu.

V areály sa nachádza na vysporiadanom pozemku o celkovej výmere 3759m2 – zrekonštruovaná polyfunkčná budova s novopostavenou administratívnou budovou, budova skladu v pôvodnom stave, odstavná plocha. Taktiež súčasťou predaja sú vysporiadané pozemky pre prístup k areálu o výmere 469m2 v podielovom spoluvlastníctve.

*** Novo – zrekonštruovaný polyfunkčný objekt – s úžitkovou plochou 646m2, s novopostavenou administratívnou časťou s dvoma nadzemnými podlažiami, nie je podpivničený, vo výbornom stave.
Administratívna časť budovy o výmere 263m2 je zateplená novostavba so samostatným sociálnym zázemím pre obe podlažia, pričom v časti prízemia sa nachádza sociálne zázemie pre technickú časť budovy.
- Na prízemí sa nachádzajú úžitkové priestory, recepcia s kuchynkou, veľká garáž ( 5x vstupná nákladná brána) + výrobné priestory ( 1x vstupná nákladná brána), 2x sklad, samostatné WC ženy/ muži, šatňa pre zamestnancov so sprchami, kuchynka pre personál, serverovňa.
Na poschodí sa nachádzajú tri kancelárske priestory spolu o výmere 154m2, archív, serverovňa, samostatné WC. Časť miestností slúžia ako zabezpečený priestor s alarmom. Poschodie má samostatný prístup i vchod. Časť budovy je klimatizovaná.
V objekte sa nachádzajú zrekonštruované IS - elektrina 230/400V definované na 300A, plyn, voda, vzduchotechnika s kompresorovňou, zabudovaná odtoková vnútorná kanalizácia.

Výrobná časť objektu (dielne) bola zrekonštruovaná z pôvodnej budovy z r. 1952, rozdelená do dvoch lodí so samostatnými vstupmi. V tejto časti objektu sa nachádza vnútorná odtoková kanalizácia, potrubný rozvod stlačeného vzduchu, mostový žeriav.
Okná plastové, vstupné dvere plastové bezpečnostné, dvere vnútorné drevené fóliované, vstupné brány pre nákladnú dopravu na diaľkové ovládanie, podlahy dlažba a vodotesný betón s oleofóbnym náterom, vetranie servisu nákladných automobilov je zabezpečené strešnými odťahovými ventilátormi, celý objekt napojený na kamerový systém a alarm.
Kúrenie centrálne ústredné – časť s podlahovým kúrením. V časti dielní je plynovými podstrešnými spotrebičmi. Ohrev vody v prízemí cez zásobník TUV. ***

*** Na pozemku sa nachádza taktiež veľká budova pre sklad/ výrobu v pôvodnom stave s nakladacou rampou o výmere 280m2, veľká odstavná plocha o výmere 1134m2 s možnosťou využitia pre parkovanie nákladnej/ menšej kamiónovej dopravy a väčšieho počtu osobných áut. ***

!!! Areál ma kompletne vysporiadané pozemky a taktiež prístupovú cestu !!!Objekt je kompletne zabezpečený bezpečnostným systémom s kamerovým systémom, má ľahký prístup asfaltovou cestou, na pozemku sa nachádza parkovisko - 20 parkovacích boxov za zabezpečenou bránou ( vrátane miest pre nákladnú dopravu) + parkovanie možné pozdĺž prístupovej cesty v areály objektu – 10 parkovacích miest.

*** Bližšie informácie ohľadom objektu Vám radi poskytneme telefonicky alebo mailom. ***

*** Možnosť postúpenia dohodnutých prenájmov v areály na nového majiteľa ***
V prípade vážneho záujmu DOHODA MOŽNÁ.
KONTAKT: Pavlína Talianová Tel. 0917/633 285 talianova@legend.sk

Túto nehnuteľnosť predáva LEGEND realitná spoločnosť s.r.o., pobočka Nové Mesto nad Váhom, Námestie Slobody 9A (NATALI centrum) Tel. 032/7434159

Chcete profesionálne predať svoj byt / dom / pozemok? Nestrácajte čas a kontaktujte nás!

Charakteristiky

Výmera pozemku3759 m2
Typ komerčnej nehnuteľnostiObjekty
PodkategóriaPolyfunkčný objekt
Stav rekonštrukciekompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctvaosobné

Občianska vybavenosť, okolie a aktivity

Objekt má ľahký prístup asfaltovou cestou, na pozemku sa nachádza parkovisko - 20 parkovacích boxov za zabezpečenou bránou ( vrátane miest pre nákladnú dopravu) + parkovanie možné pozdĺž prístupovej cesty v areály objektu – 10 parkovacích miest.

Poloha nehnuteľnosti

Kontaktný formuár

Meno *
Priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Správa
 

Bližšie informácie Vám poskytne maklér:

Pavlína Talianová
Pavlína Talianová
telefón0917 633 285
e-mailtalianova@legend.sk
jazykyslovenský, český, anglický